Yetti RUN

 

Olomoucký Yetti 2017

Milí Yettiové, tady máte plakátek našeho závodu a podrobné propozice, kde se dozvíte vše potřebné. V letošním roce nemáme žádné omezení v průběhu startu, takže se budete moci rozběhnout všemi směry i nesměry :D On-line registraci spustíme do konce týdne :) A nezapomeňte, že na Vás čekají dárky od Bikecentrum Olomouc - Specialized Concept Store, Porsche Olomouc, BodyBody Olomouc a Sanasport.cz ... Těšíme se na Vás Yettiové !

 

Propozice 2017

Přihláška 2017 (maximální počet 100 startujících- aktuální seznam startujících)

 

 

 

 

Olomoucký Yetti 2016

 

Olomoucký Yetti 2015

Propozice Olomoucký Yetti 2015

Přihláška Olomoucký Yetti 2015 / online přihláška byla aktivní do 17.12.2015, dále je možné provést registraci přímo v místě startu (Hospůdka u Poutníka v Samotiškách) od 9 do 10:30 hodin.

Seznam přihlášených Yetti 2015 (aktualizace 18.12.2015)

Výsledky Yetti 201

 

Olomoucký Yetti 2014

Propozice Olomoucký Yetti 2014

Přihláška Olomoucký Yetti 2014 - přihlášení online skončilo, dáe je možné se registrovat přímo v místě startu od 9 hodin.

Seznam přihlášených Yetti 2014

Výsledky Olomoucký Yetti 2014 

 

 

 

 


Olomoucký Yetti 2013 

Výsledková listina 2013:

Pořadí

startovní číslo

čas

ztráta

příjmení

jméno

bydliště

 klub

 kategorie

1 52 0:48:28   Pelíšek David Bělkovice-Lašťany AK Olomouc muž
2 93 0:48:38 0:00:10 Čelko Tomáš     muž
3 77 0:48:46 0:00:18 Wurst Milan Hlubočky HOREDOLE muž
4 35 0:49:10 0:00:42 Horák Ondřej   Fortex Moravský Beroun muž
5 40 0:52:07 0:03:39 Martinek Jaroslav Olomouc Trisk Olomouc muž
6 76 0:52:13 0:03:45 Vraštil Miroslav Olomouc Vraštil TEAM muž
7 2 0:52:27 0:03:59 Ambrož Radek Svatý Kopeček LAC TM muž
8 71 0:53:22 0:04:54 Šnobl Martin Olomouc SKI Řetězárna Ostružná muž
9 20 0:55:30 0:07:02 Henek Vladan Bílovice nad Svitavou RBK Blansko muž
10 79 0:56:47 0:08:19 Zeman Jakub Olomouc AK Olomouc muž
11 44 0:56:54 0:08:26 Morávek Radek Olomouc AK Olomouc muž
12 21 0:57:18 0:08:50 Hradil Michal Hlubočky není muž
13 28 0:58:18 0:09:50 Kocourek Jan Samotišky AK Olomouc muž
14 47 1:00:34 0:12:06 neumann josef samotišky usv dresden muž
15 86 1:00:49 0:12:21 Delingerová Marie   Fortex Moravský Beroun žena
16 39 1:01:24 0:12:56 Lukašák Štefan Bystrovany Shortbike Olomouc muž
17 74 1:01:52 0:13:24 Valenta Libor Horka nad Moravou AK Olomouc muž
18 38 1:02:33 0:14:05 Leszczynski Radek Olomouc Moravské divadlo Olomouc muž
19 94 1:03:02 0:14:34 Ingr Jiří     muž
20 6 1:03:10 0:14:42 Březina Tomáš Olomouc Lošov In-Life cycling team muž
21 63 1:03:11 0:14:43 Skrabis Roman Olomouc KHO muž
22 33 1:03:12 0:14:44 Kraus Jiří Šternberk BejkTeam-Šternberk muž
23 43 1:03:17 0:14:49 Miček Radomír Olomouc BikeBrothers.no muž
24 46 1:03:19 0:14:51 Nesvadba Oldřich Šternberk BejkTeam - Šternberk muž
25 67 1:03:38 0:15:10 Studýnka David Pravčice SK SKIVELO neslyš. Olomouc muž
27 48 1:03:51 0:15:23 Novák Petr Přerov-Lověšice 4Ever - Cyklo Bulis muž
28 5 1:04:24 0:15:56 Brtník Jan Olomouc AK Olomouc muž
29 14 1:04:25 0:15:57 Dvořák Pavel Prostějov Biatlon Prostějov muž
30 15 1:04:59 0:16:31 Fistr Miroslav Dolní Studénky Studénka muž
31 3 1:05:04 0:16:36 Pavlík Milan     muž
32 69 1:05:21 0:16:53 Svoboda Tomáš Jesenik Jeseník muž
33 12 1:05:24 0:16:56 Sas Ondřej   Fortex Moravský Beroun muž
34 32 1:05:39 0:17:11 Krátký Tomáš Olomouc TJ Liga 100 Olomouc muž
35 22 1:06:26 0:17:58 Janků Petr Olomouc TJ LIGA 100 Olomouc muž
36 23 1:06:27 0:17:59 Jedlička Miloslav Olomouc Liga 100 muž
37 1 1:06:48 0:18:20 Adámek Oldřich Hlušovice TJ Liga 100 Olomouc muž
38 65 1:07:33 0:19:05 Filip  Václav   KVS Olomouc muž
39 41 1:07:38 0:19:10 Martinek Ondřej Olomouc AK Olomouc muž
40 45 1:08:39 0:20:11 Mynář Miroslav Olomouc TriSK Olomouc muž
41 57 1:08:42 0:20:14 Rašner Tomáš Olomouc TriSK Olomouc muž
42 50 1:08:52 0:20:24 Ondráček Libor Olomouc bez muž
43 82 1:10:00 0:21:32 Adamová Eva Bílovice nad Svitavou Bílovice nad Svitavou žena
44 55 1:10:16 0:21:48 Pudl Tomáš Bělkovice- Lašťany MAPEI Cyklo Kaňkovský muž
45 56 1:10:22 0:21:54 Rašner Tomáš Olomouc KVS Olomouc muž
46 90 1:11:42 0:23:14 Jáglová Michala Štěpánov - žena
47 36 1:12:14 0:23:46 Laifert Michal Štěpánov - muž
48 30 1:12:35 0:24:07 Krasula Lukáš Šternberk Dravci Šternberk muž
49 54 1:13:30 0:25:02 Pospíšil Filip Olomouc Bike Team Porsche Olomouc muž
50 27 1:14:58 0:26:30 Kocourek Stanislav Samotišky žádná muž
51 53 1:17:08 0:28:40 Pomalič Defekt Masakrov Bikecentrum Olomouc muž
52 24 1:18:15 0:29:47 Kaprál David Olomouc D.K. muž
53 51 1:19:08 0:30:40 Otruba Jakub Olomouc Mapei Cyklo Kaňkovský muž
54 8 1:19:14 0:30:46 Caletka Radim Bezuchov Bukkake Přerov muž
55 72 1:20:08 0:31:40 Brandýs Roman Olomouc Kaňkovský muž
56 7 1:20:17 0:31:49 Březina Martin Olomouc Cykloteam KOLARNA muž
57 59 1:21:09 0:32:41 Sehnalík Jiří Tučín Bukkake Přerov muž
58 18 1:21:11 0:32:43 Haluzík Zdeněk Pavlovice u Přerova Bukkake Přerov muž
59 26 1:21:13 0:32:45 Karger Luděk Olomouc Olomouc muž
60 9 1:21:32 0:33:04 Čevora Rastislav Olomouc - muž
61 91 1:21:37 0:33:09 Kalenská Alena Olomouc - žena
62 80 1:21:51 0:33:23 Simkovič Lukáš Olomouc   muž
63 25 1:22:30 0:34:02 Kaprál Jiří Samotišky EFFETEC muž
64 42 1:22:40 0:34:12 Miček Tomáš Olomouc Žádná muž
65 95 1:22:43 0:34:15 Sola Nicol Drozdine Sandnes Ulf žena
66 75 1:22:56 0:34:28 Urban Vladimír     muž
67 81 1:23:18 0:34:50 Jašek  Ondřej Šumper   muž
68 49 1:23:32 0:35:04 Novotný Petr Kroměříž sportKM muž
69 88 1:23:59 0:35:31 Dvořáková Eva Prostějov Biatlon Prostějov žena
70 37 1:24:44 0:36:16 Ledvina Petr Brno Pampeliška Olomouc muž
71 68 1:25:08 0:36:40 Svačina Karel Olomouc Pampeliška Olomouc muž
72 11 1:25:23 0:36:55 Chytrý Radoslav Olomouc Olomouc muž
73 92 1:25:37 0:37:09 Ledvinová Jana Brno 737559064 žena
74 96 1:26:09 0:37:41 Svačinová Blažena Olomouc Pampeliška Olomouc žena
75 31 1:26:10 0:37:42 Krasula Josef Šternberk Dravci Šternberk muž
76 97 1:31:14 0:42:46 Pudl Antonín     muž
77 100 1:31:24 0:42:56 Táborská Gabriela Samotišky Samotišky žena
78 58 1:35:00 0:46:32 Robenek Michal Samotišky Samotišky muž
79 85 1:35:01 0:46:33 Coufalová Nikol Olomouc KHO žena
80 19 1:36:33 0:48:05 Haša Daniel Šumperk TJ Šumperk muž
81 83 1:36:36 0:48:08 Belmínová Monika     žena
82 87 1:36:58 0:48:30 Drdáková Monika Olomouc žádná žena
83 99 1:37:55 0:49:27 Štenclová Miluše Olomouc KHO žena
84 98 1:38:30 0:50:02 Šmwhilová Mária Olomouc KHO žena
85 70 1:38:31 0:50:03 Šikula Pavel olomouc SK Jimm muž
86 78 1:40:36 0:52:08 Zapletal Radim Olomouc AK Olomouc muž
87 60 1:45:10 0:56:42 Sekerka Karel Olomouc Cycloracing Team muž
88 73 1:46:20 0:57:52 Turek Miroslav Olomouc - muž