PRODEJNA SPECIALIZED OLOMOUC

„Obchod, který nabídne nejen spotřební komponenty, ale i kultovní a nekompromisně závodní materiál včetně odpovídajícího servisu“

Tuto myšlenku se snažíme držet od prvopočátku našeho vzniku v roce 2003. Proto u nás najdete vše potřebné pro každodenní jízdu na kole, stejně tak jako technologické skvosty v podobě závodních strojů, o které se vám v servisu postaráme s největší možnou péčí.

V roce 2011 jsme se stali součásti Specialized Concept Store, což pro nás znamená novou výzvu. Americký výrobce kol, komponentů a doplňků nastavil nová měřítka, která nás oslovila a proto vám můžeme nabídnout kromě vysoce funkčních kol také služby, které dále zhodnocují zážitky na kole.

Naši prodejnu Specialized Concept Store najdete v Olomouci na Masarykově Třídě 46, která je hlavní spojnicí mezi hlavním vlakovým nádražím a historickým centrem města. Do prodejny je vchod za rohem z ulice Březinovy, kde je i přístup do servisu a možnost parkování.

 

JAKÉ SLUŽBY MŮŽETE OČEKÁVAT?

 

Jedná se hlavně o zcela nový Body Geometry FIT – odborné nastavení posedu na kole. Vytvořili jsme zcela nové studio s kamerami, které jako jediné věrně zaznamenají vaši jízdu před a po změně posedu a vy tak snadno poznáte rozdíly a lépe se naučíte chápat svoje tělo v pohybu.

 

  • POJIŠTĚNÍ NOVÝCH KOL

S pojišťovnou ERV vám nabízíme ojedinělou možnots pojištění u nás zakoupených kol proti krádeži, případně proti škodě, kterou si nakole způsobíte sám nebo třetí osoba. Konkrétní info naleznete na v tomto informačním letáčku, nebo na na naší prodejně.

 

  • PRODEJ NA SPLÁTKY

Se společností ESSOX si můžete jakékoliv zboží zakoupené v naší prodejně pořídit i na splátky. Díky dlouhodobé spolupráci s touto společností nabízíme nadstandardní podmínky úvěrování.  Přizpůsobíme se jakémukoliv přání s ohledem na vaši prioritu: dobu splácení,výšku úrokové sazby, akontaci...

 

  • PLATBA PLATEBNÍ KARTOU

U nás můžete platit všemi běžně dostupnými platebními kartami bez dalších poplatků a bez limitu

 

  • TESTOVACÍ CENTRUM

Nabízíme ucelenou řadu testovacích kol a stejně tak většinu testovacích sedel v rúzných šířkách. Vše z  portfolia firmy Specialized. S konkrétními požadavky na testovaní vás rádi seznámíme osobně na prodejně. 

 

  • GARANČNÍ SERVIS NOVÝCH KOL

Jakékoliv nové kolo, které opustí náš obchod, dostává do vínku zdarma garanční servis. Je zde proto jistota, že vám bude dlouho a bezproblémově sloužit.