Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-18


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Turbo Levo Expert Carbon 2020 - Spruce / Sage Green XL

Turbo Levo Expert Carbon 2020
U tohoto produktu je možné jen osobní převzetí nebo využití služby BIKECENTRUM KURÝR.
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:
Skladem:Ne
Dodací lhůta: kontaktujte nás
Záruční lhůta:24 měsíců
217 999,- Kč s DPH
 
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

    Žerty stranou - Turbo Levo Expert Carbon snižuje zásadně hmotnost, díky vyspělému přednímu karbonovému trojúhelníku, ale i technicky velice vyspělému odpružení vidlice FOX 36 a tlumiče DPS.

    RÁMFACT 9m Carbon w/ M5 alloy rear triangle, 29 Trail Geometry, Integrated down tube battery, enclosed internal cable, Command Post routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 150mm of travel
    VIDLICEFox 36 Performance, 150mm travel, Grip damper with 3 position micro adjust, 51mm offset
    ZADNÍ TLUMIČFOX FLOAT DPS Performance, 3-position adjustment, 52.5x210mm, Rx Trail Tune
    PŘEDNÍ NÁBOJSpecialized, sealed cartridge bearings, 15x110mm spacing, 28h
    ZADNÍ NÁBOJDT Swiss 360, 3-pawl design, SRAM XD driver body, 12mm thru-axle, 148mm spacing, 28h
    VÝPLETDT Swiss Competition Race
    RÁFKYRoval Traverse 29, hookless alloy, 30mm width, hand-built, 2Bliss Ready
    DUŠEStandard, Presta valve
    PŘEDNÍ PLÁŠŤButcher, GRID casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.6"
    ZADNÍ PLÁŠŤEliminator, BLCK DMND Casing, 2Bliss Ready, 29x2.3"
    KLIKYPraxis, 2D cold-forged alloy, custom offset, 165mm
    PŘEVODNÍKY32T, custom steel
    ŘAZENÍSRAM S700, single-click lever
    PŘEHAZOVAČKASRAM X1, 11-speed
    KAZETASRAM XG-1175, 11-speed, 10-42t
    ŘETĚZKMC X11ET, 11-speed w/ Missing Link™
    PŘEDNÍ BRZDASRAM Code R, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
    ZADNÍ BRZDASRAM Code R, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
    ŘÍDÍTKASpecialized Trail, 7050 alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 27mm rise, 780mm, 31.8mm clamp
    GRIPYSpecialized Sip grip, half-waffle, S/M: regular thickness, L/XL: XL thickness
    PŘEDSTAVECSpecialized Trail, forged alloy, 4-bolt, 5mm rise, 40mm
    SEDLOBridge 155 S2, Bridge 143 S3/S4/S5, Hollow cr-mo rails
    SEDLOVKACommand Post IRcc, 16-position micro-height adjustable, two-bolt head, bottom mount cable routing, remote SRL lever, 34.9mm, S: 130mm, M/L/XL: 160mm of travel
    OBJÍMKASpecialized bolt-type, alloy, 38.6mm
    MOTORSpecialized 2.1, custom Rx Trail-tuned motor, 250W nominal
    DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍSpecialized TCU, 10-LED State of charge, 3-LED Ride Mode display, ANT+/Bluetooth®
    BATERIESpecialized M2-700, integrated battery w/rock guard, 700Wh
    NABÍJEČKACustom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug
    KABELÁŽCustom Specialized wiring harness
    PEDÁLYSpecialized Dirt

    Specifikace se může změnit bez udání důvodu.

    Geometrie

    Velikost:SMLXL
    Stack (Výška od vrcholu hlavové trubky po středové složení) (mm)606606634647
    Dosah (mm)415435455480
    Délka hlavové trubky (mm)9595125140
    Úhel hlavové trubky (deg)66,0466,0466,0466,04
    Výška středového složení (mm)347,5347,5347,5347,5
    BB Drop (mm)27272727
    Stopa kola (mm)111111111111
    Délka celé vidlice (mm)560560560560
    Vyosení vidlice (offset) (mm)51515151
    Vzdálenost přední osa – středové složení (mm)729749781812
    Délka řetězové vzpěry (mm)455455455455
    Rozvor (mm)1182120212351266
    Délka horní trubky, horizontální (mm)577600631664
    Výška rámu v rozkroku (mm)760760781787
    Délka sedlové trubky (mm)380410455505
    Úhel sedlové trubky (deg)75,0474,7974,4874,14

    Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

    Dopravce Cena dopravy Cena včetně dopravy
    Osobní převzetí0,- Kč217 999,- Kč
    Top Trans0,- Kč217 999,- Kč
    Top Trans Dobírka0,- Kč217 999,- Kč
    Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)499,- Kč218 498,- Kč

    Celkovou cenu za veškeré objednané zboží včetně dopravy se dozvíte v košíku »