Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-17


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Turbo Vado SL 5.0 Step-Through EQ 2022 - Brushed / Black Reflective S

Turbo Vado SL 5.0 Step-Through EQ 2022
U tohoto produktu je možné jen osobní převzetí nebo využití služby BIKECENTRUM KURÝR.
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:
Skladem:Ne
Dodací lhůta: kontaktujte nás
Záruční lhůta:24 měsíců
135 000,- Kč s DPH
 
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

Na trhu není jiný e-bike s takovou úrovní kvality jízdy, dojezdu, výkonu a zejména hmotnosti jako jeVado SL. Vado SL 5.0 je nejlepší pro trénink, jízdy za hranice města a pro dobrodružství na posledníchvíli. Jen nasedněte a jeďte. Extra svítivá zabudovaná světla zajistí, že budete vidět, ale i viděni.PLáště Pathfinder skvěle jedou, ale mají i dost záběru v terénu.

  • Integrovaný displej Turbo Connect pro přehledné zobrazení jízdních dat.
  • Plně integrovaná baterie 320WH ve spodní rámové trubce s volitelným Range extenderem (přídavná baterie) nabízí dojezd až 190 km.
  • Specialized SL 1.1 custom superlehký motor, max výkon 240W/35 Nm, 2x ty (180%dopomoc), až 25 km/h
  • Lehká a pevná vidlice z premiovéího karbonu s pevnou osou Boost™ 12x110mm
  • Future Shock 1.5 pohlcuje nárazy drsných terénů a cest
  • Na shledanou výmoly!
  • Prémiové hydraulické brzdyTektro.
  • Výkonné a jasné přední a zadní světlo.
  • 12rychlostní sada Shimano XT.
  • 12-speed Sram GX derailleur and shifter for lightweight, precise performance for the long haul.
RÁME5 Aluminum, bottom bracket motor mount, fully integrated downtube battery, internal cable routing, fender and front rack mounts, Smooth Welds
VIDLICERigid carbon fork, Boost™ 12x110mm thru-axle, flat mount disc
PŘEDSTAVECSpecialized Stealth Stem, alloy, 14 deg, 31.8mm, integrated TCD mount
OMOTÁVKASpecialized Body Geometry Contour, lock-on
ŘÍDÍTKASpecialized, alloy, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm
GRIPYBody Geometry Women's Contour
PŘEDNÍ BRZDATektro HD-R510, hydraulic disc, 160mm
ZADNÍ BRZDATektro HD-R510, hydraulic disc, 160mm
PŘEHAZOVAČKASRAM GX Eagle, 12-speed
ŘADÍCÍ PÁČKYSRAM GX Eagle, 12-speed
KAZETASRAM NX Eagle PG-1230, 12-speed, 11-50t
ŘETĚZSRAM NX Eagle, 12-speed
STŘEDOVÉ SLOŽENÍPraxis, Forged alloy M30, custom offset
PŘEVODNÍKYPraxis, 44T, 110BCD
PedalsSpecialized Commuter w/ grip tape & reflectors
RÁFKYDT Swiss R500 disc, 22mm internal width, 23mm internal depth
PŘENÍ NÁBOJSpecialized alloy front hub disc, sealed cartridge bearings, 12x110mm, Center Lock™, 24h
ZADNÍ NÁBOJSpecialized alloy rear hub disc, Center Lock™, sealed cartridge bearings, 12x148mm, 28h
PAPRSKYDT Swiss Industry
PŘEDNÍ PLÁŠŤNimbus II Sport Reflect, 700x38mm
ZADNÍ PLÁŠŤNimbus II Sport Reflect, 700x38mm
SEDLOBridge Sport, hollow cr-mo rails, 155mm
DUŠEStandard 40mm PV 700x32-50
SEDLOVKASpecialized, alloy, 2-bolt, 12.5mm offset, 27.2mm
OBJÍMKA SEDLOVKYSpecialized Alloy, 30.8mm
MOTORSpecialized SL 1.1, custom lightweight motor
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍSpecialized Mastermind TCU, TFT-screen, fully custom steup, ANT+/Bluetooth®, w/Handlebar remote
BATERIESpecialized SL1-320, fully integrated, 320Wh
NABÍJEČKACustom charger, 48V System w/ SL system charger plug
KABELÁŽCustom Specialized wiring harness w/ chargeport
HeadlightLezyne Ebike Power STVZO E115, 310Lumens, 12V
TaillightLezyne Ebike Rear Fender STVZO, 11Lumens, 12V
KickstandSpecialized kickstand, 40mm mount
RackTurbo SL Rack, Closed Platform, direct fender mount, Racktime-compatible, 15kg
FendersSpecialized DryTech, Aluminum
BellSimple bell

Specifikace se může změnit bez udání důvodu.

Geometrie

Velikost:SMLXL
Stack595626660696
Reach378401415424
Head Tube Length185,5217250285,5
Head Tube Angle7070,57171,5
B-B Height291291291291
B-B Drop70707070
Trail71676461
Fork Length (full)390390390390
Fork Rake/Offset50505050
Front-Center626655675690
Chainstay Length445445445445
Wheelbase1062109111101126
Top Tube Length (Horizontal)554587610630
Bike Standover Height616631655688
Seat Tube Length405431,5469,5510
Seat Tube Angle73,573,573,573,5

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Dopravce Cena dopravy Cena včetně dopravy
Osobní převzetí0,- Kč135 000,- Kč
Top Trans169,- Kč135 169,- Kč
Top Trans Dobírka199,- Kč135 199,- Kč
Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)499,- Kč135 499,- Kč

Celkovou cenu za veškeré objednané zboží včetně dopravy se dozvíte v košíku »