Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-18


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Enduro Elite 2020 - GLOSS WHITE MOUNTAINS / SATIN CARBON / SAGE S5

Enduro Elite 2020
  • Enduro Elite 2020
U tohoto produktu je možné jen osobní převzetí nebo využití služby BIKECENTRUM KURÝR.
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:93620-4005
Skladem:Ano, u dodavatele
Dodací lhůta: cca 8 prac. dnů
Záruční lhůta:24 měsíců
156 999,- Kč s DPH
 ks
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

Enduro Elite kombinuje jedinečný sjezdový výkon s překvapivě rychlým zrychlením. Enduro Elite poskytuje omamnou rychlost, mega zdvih a komponenty, které jsou na výkon připravené. Připravte se, pojedete rychle.

RÁMThe new Enduro features a full-carbon frameset, boasting 170mm of suspension travel in an all-new design that increases your control and speed over the roughest sections of trail, yet also boasts exceptional pedaling efficiency. We’ve also given the new Enduro aggressive “long, low and slack” geometry for a more balanced and confident feel at speed. Finally, you’ll find a host smart details, including our SWAT™ Door downtube-storage integration, a creak-free threaded BB, and painless internal cable routing.
VIDLICERockShox Lyrik Select Plus, DebonAir, rebound adjust, low-speed compression adjust, tapered steerer, 42mm offset, 15mm Maxle® Stealth thru-axle, 15x110mm Boost™, 170mm of travel
ZADNÍ TLUMIČRock Shox Super Deluxe Select, 205x60, Trunnion
PŘEDNÍ NÁBOJRoval Traverse, sealed cartridge bearings, 15mm thru-axle, 110mm spacing, 28h
ZADNÍ NÁBOJRoval Traverse, DT Swiss 3-Pawl System, SRAM XD driver body, 12mm thru-axle, 148mm spacing, 28h
VÝPLETDT Competition Race
RÁFKYRoval Traverse 29, hookless alloy, 30mm inner width, 2Bliss Ready
DUŠEStandard, Presta valve
PŘEDNÍ PLÁŠŤButcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.6"
ZADNÍ PLÁŠŤButcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.3"
KLIKYSRAM Descendant, Boost™, DUB, 170mm
PŘEVODNÍKYSteel, 30T
STŘEDSRAM DUB, threaded BB
ŘAZENÍSRAM NX Eagle, trigger, 12-speed
PŘEHAZOVAČKASRAM GX Eagle, 12-speed
KAZETASRAM GX Eagle, 12-speed, 10-50t
ŘETĚZSRAM NX Eagle, 12-speed
PŘEDNÍ BRZDASRAM Code R, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
ZADNÍ BRZDASRAM Code R, 4-piston caliper, hydraulic disc, 180mm
ŘÍDÍTKASpecialized, 7050 alloy, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 27mm rise, 800mm width
GRIPYSpecialized Sip grip, half-waffle, S/M: regular thickness, L/XL: XL thickness
PŘEDSTAVECSpecialized Trail, forged alloy, 4-bolt, 5mm rise, 40mm
SEDLOBody Geometry Myth 155 S2, Body Geometry Henge 143 S3/S4/S5
SEDLOVKAX-Fusion Manic, infinite adjustable, two-bolt head, bottom mount cable routing, remote SRL LE lever, S2/S3 150mm, S4/S5 170mm of travel
OBJÍMKASpecialized bolt-type, alloy, 38.6mm
PEDÁLYSpecialized Dirt

Specifikace se může změnit bez udání důvodu.

Geometrie

Velikost:S2S3S4S5
Stack (nízký střed) (mm)616620629638
Dosah (nízké nastavení) (mm)437464487511
Délka hlavové trubky (mm)95100110120
Úhel hlavové trubky (nízké nastavení) (deg)63,963,963,963,9
Úhel hlavové trubky (mm)64,364,364,364,3
Výška středu (nízké nastavení) (mm)347347347347
Výška středu (mm)354354354354
B-B Drop (nízké nastavení) (mm)28282828
B-B Drop (vzdálenost mezi osami kol a středovým složením) (mm)21212121
Stopa kola (nízký střed) (mm)132132132132
Délka vidlice (celá) (mm)581581581581
Vyosení vidlice (offset) (mm)46464646
Přední osa - střed (nízké nastavení) (mm)777806833862
Délka řetězové vzpěry (mm)442442442442
Rozvor (mm)1217124612741302
Délka sedlové trubky (mm)400420440465
Úhel sedlové trubky (mm)76767676
Délka horní trubky (horizontální) (mm)591619644670

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Dopravce Cena včetně dopravy
Osobní převzetí156 999,- Kč
Top Trans157 148,- Kč
Top Trans Dobírka157 148,- Kč
Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)157 498,- Kč