Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-18


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Stumpjumper Pemberton LTD Edition 29 2020 - SATIN STONE / ICE BLUE / DUSTY TURQUOISE XL

Stumpjumper Pemberton LTD Edition 29 2020
  • Stumpjumper Pemberton LTD Edition 29 2020
  • Stumpjumper Pemberton LTD Edition 29 2020
  • Stumpjumper Pemberton LTD Edition 29 2020
U tohoto produktu je možné jen osobní převzetí nebo využití služby BIKECENTRUM KURÝR.
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:
Skladem:Ne
Dodací lhůta: kontaktujte nás
Záruční lhůta:24 měsíců
209 999,- Kč s DPH
 
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

Toto je naše milostná píseň - drsný, karbonem naladěná píseň lásky - pro Pemberton v Britské Kolumbii, což je jedno z nejlepších míst pro ježdění na světě. Tato limitovaná edice má standardní geometrii se 140mm zdvihem a progresivním zavěšením. Je to rváč.

  • The limited-edition carbon chassis is stiff, precise, and rowdy… it's also sure to stand out from the crowd.
  • FOX FLOAT DHX2 Performance Elite rear shock boasts stellar big-hit performance.
  • FOX 36 FLOAT Performance Elite fork devours roots, rocks and anything in its path. It also offers a bevy of compression and rebound adjustments. Tune away.
  • Massive braking power comes courtesy of 4-piston Magura MT7 disc brakes paired to big rotors.
RÁMFACT 11m, full carbon chassis and rear-end, asymmetrical design, 29 Trail Geometry, SWAT™ Door integration, threaded BB, fully enclosed internal cable routing, 12x148mm dropouts, sealed cartridge bearing pivots, replaceable derailleur hanger, 140mm of travel
VIDLICEFOX FLOAT Performance Elite, 36, GRIP2 damper, 51mm offset, 15x110mm, tapered alloy steerer, 150mm of travel
ZADNÍ TLUMIČFOX DHX2 Performance Elite, Rx Trail Tune, 2-position lever, 210x50mm, SM-450lb spring, MD-500lb spring, LG-550lb spring, XL-600lb spring
PŘEDNÍ NÁBOJDT Swiss 350, sealed cartridge bearings, 15x110mm spacing, 28h
ZADNÍ NÁBOJDT Swiss 350, Star Ratchet, 36t engagement, SRAM XD driver body, 12mm thru-axle, 148mm spacing, 28h
VÝPLETDT Competition Race
RÁFKYRoval Traverse Carbon 29, hookless carbon, 30mm inner width, hand-built, 2Bliss Ready
DUŠEStandard, Presta valve
PŘEDNÍ PLÁŠŤButcher, GRID TRAIL casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.6"
ZADNÍ PLÁŠŤEliminator, BLCK DMND Casing, 2Bliss Ready, 29x2.3"
KLIKYSRAM Descendant Carbon, Boost™ 148, DUB, 170mm crankarm
PŘEVODNÍKY30T
STŘEDSRAM DUB, threaded BB
ŘAZENÍSRAM X01 Eagle, trigger, 12-speed
PŘEHAZOVAČKASRAM X01 Eagle, 12-speed
KAZETASRAM GX Eagle, 12-speed, 10-50t
ŘETĚZSRAM GX Eagle, 12-speed
PŘEDNÍ BRZDAMagura MT7, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
ZADNÍ BRZDAMagura MT7, 4-piston caliper, hydraulic disc, 180mm
ŘÍDÍTKASpecialized Trail, FACT Carbon, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 27mm rise, 780mm, 31.8mm
GRIPYDeity, Knuckleduster, Black
PŘEDSTAVECDeity Copperhead, 31.8mm
SEDLOBody Geometry Henge Expert, hollow titanium rails, carbon fiber base, 143mm
SEDLOVKARockShox Reverb Stealth, 30.9, 1X remote, (S: 125mm, M: 150mm, L/XL:175mm)
OBJÍMKASpecialized bolt-type, alloy, 38.6mm
PEDÁLYSpecialized Dirt

Specifikace se může změnit bez udání důvodu.

Geometrie

Velikost:SMLXL
Stack (Výška od vrcholu hlavové trubky po středové složení) (mm)614614641656
Dosah (mm)405425445470
Délka hlavové trubky (mm)9595125140
Úhel hlavové trubky (deg)66,566,566,566,5
Výška středového složení (mm)342342342342
BB Drop (mm)33333333
Stopa kola (mm)107107107107
Délka celé vidlice (mm)560560560560
Vyosení vidlice (offset) (mm)51515151
Vzdálenost přední osa – středové složení (mm)714734766797
Délka řetězové vzpěry (mm)437437437437
Rozvor (mm)1149116912011232
Délka horní trubky, horizontální (mm)572595628662
Výška rámu v rozkroku (mm)747750762775
Délka sedlové trubky (mm)380410455505
Úhel sedlové trubky (deg)74,874,574,173,7

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Dopravce Cena včetně dopravy
Osobní převzetí209 999,- Kč
Top Trans210 148,- Kč
Top Trans Dobírka210 148,- Kč
Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)210 498,- Kč