Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-18


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Rockhopper Expert 1X 2020 - Satin Black/Gloss Black XL

Rockhopper Expert 1X 2020
  • Rockhopper Expert 1X 2020
U tohoto produktu je možné jen osobní převzetí nebo využití služby BIKECENTRUM KURÝR.
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:
Skladem:Ne
Dodací lhůta: kontaktujte nás
Záruční lhůta:24 měsíců
23 999,- Kč s DPH
 
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

    Začali jste plánovat víkendové vyjížďky, přestavěli garáž tak, aby se vešlo více kol a zdají se vám sny o singltrailech. Je to oficiální: jste biker a potřebujete kolo, které je připraveno zvládnout splnit všechny vaše sny. To je Rockhopper Expert 1X, náš nejschopnější Rockhopper.

    • The air-sprung SR SunTour XCR-Air 29 suspension fork features 80/90/100mm of size-specific travel to keep handling consistent no matter what size bike you ride. Adjustable rebound lets you tune ride quality to your preference, and the tapered steerer tube adds lateral stiffness for better handling.
    • Shimano’s Deore single-chainring drivetrain offers simplicity, precision, and reliability, with a wide-ranging 10-speed cassette that can cover all kinds of terrain. The clutch rear derailleur that keeps the chain properly tensioned all the time for faster, quieter shifts. The Rapidfire Plus™ trigger shifters make for fast shifts with less effort so you’re always in the right gear.
    • Front tires steer; rear tires drive. So we picked the Ground Control Sport, with chunky tread blocks and a wide, 2.3-inch casing for optimal cornering traction up front. The lower-height center tread of the Fast Trak rear is ideal for efficient power transfer, with a durable, cut-resistant casing to fend off flats.
    RÁMA1 SL Aluminum, Sport XC 29 Geometry, tapered head tube, internal cable routing, Boost QR 141x9mm forged dropouts, chainstay-mounted disc brake, replaceable alloy derailleur hanger
    VIDLICESR Suntour XCR 29, rebound adjust, air spring, 46mm offset, 80/90/100mm of travel (size-specific)
    PŘEDNÍ NÁBOJShimano, Center Lock™ disc, 9x100mm spacing, quick-release, 28h
    ZADNÍ NÁBOJShimano FH-MT200, 9x141mm QR, Center Lock™ disc, 32h
    VÝPLETStainless, 14g
    RÁFKYSpecialized XC 29, 25mm internal width, disc-specific
    DUŠEPresta, 40mm valve
    PŘEDNÍ PLÁŠŤGround Control Sport, 29x2.3"
    ZADNÍ PLÁŠŤFast Trak Sport, 29x2.3"
    KLIKYStout 1x, forged alloy
    PŘEVODNÍKY30T
    STŘEDSquare-tapered, 73mm, internal bearings
    ŘAZENÍShimano Deore, 10-speed w/ Optical Gear Display
    PŘEHAZOVAČKAShimano Deore, Shadow Plus, GS cage, 10-speed
    KAZETAShimano, 10-speed, 11-42t
    ŘETĚZKMC, X10, EPT anti-corrosion coating, 10-speed w/ Missing Link™
    PŘEDNÍ BRZDAShimano BR-MT200, hydraulic disc, 160/180mm
    ZADNÍ BRZDAShimano BR-MT200, hydraulic disc, 160mm
    ŘÍDÍTKAStout XC, double-butted alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 10mm rise, 31.8mm
    GRIPYSpecialized Trail Grips, lock-on
    PŘEDSTAVECStout 3D-forged alloy, 31.8mm, 6-degree rise
    SEDLOSpecialized Bridge, size specific, 143/155mm
    SEDLOVKAAlloy, 12mm offset, 2-bolt clamp, 30.9mm
    OBJÍMKAAlloy, quick-release clamp, 34.9mm
    PEDÁLYSpecialized Dirt

    Specifikace se může změnit bez udání důvodu.

    Geometrie

    Velikost:XSSMLXLXXL
    Stack (Výška od vrcholu hlavové trubky po středové složení) (mm)586595605619633633
    Dosah (mm)380395418441462474
    Délka hlavové trubky (mm)959595110125125
    Úhel hlavové trubky (deg)69,869,869,869,869,869,8
    Výška středového složení (mm)312,5312,5312,5312,5312,5312,5
    BB Drop (mm)57,557,557,557,557,557,5
    Stopa kola (mm)828282828282
    Délka celé vidlice (mm)486496506506506506
    Vyosení vidlice (offset) (mm)515151515151
    Vzdálenost přední osa – středové složení (mm)631650676704730742
    Délka řetězové vzpěry (mm)440440440440440440
    Rozvor (mm)106510841110113811641176
    Délka horní trubky, horizontální (mm)548567594622648660
    Výška rámu v rozkroku (mm)719765776807837861
    Délka sedlové trubky (mm)370400430470520560
    Úhel sedlové trubky (deg)7473,973,873,773,673,6

    Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

    Dopravce Cena dopravy Cena včetně dopravy
    Osobní převzetí0,- Kč23 999,- Kč
    Top Trans0,- Kč23 999,- Kč
    Top Trans Dobírka0,- Kč23 999,- Kč
    Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)499,- Kč24 498,- Kč

    Celkovou cenu za veškeré objednané zboží včetně dopravy se dozvíte v košíku »