Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-18


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Rockhopper Expert 1X 2020 - Satin Black/Gloss Black XL

Rockhopper Expert 1X 2020
  • Rockhopper Expert 1X 2020
U tohoto produktu je možné jen osobní převzetí nebo využití služby BIKECENTRUM KURÝR.
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:91220-3205
Skladem:Ano, u dodavatele
Dodací lhůta: cca 8 prac. dnů
Záruční lhůta:24 měsíců
23 999,- Kč s DPH
 ks
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

Začali jste plánovat víkendové vyjížďky, přestavěli garáž tak, aby se vešlo více kol a zdají se vám sny o singltrailech. Je to oficiální: jste biker a potřebujete kolo, které je připraveno zvládnout splnit všechny vaše sny. To je Rockhopper Expert 1X, náš nejschopnější Rockhopper.

  • The air-sprung SR SunTour XCR-Air 29 suspension fork features 80/90/100mm of size-specific travel to keep handling consistent no matter what size bike you ride. Adjustable rebound lets you tune ride quality to your preference, and the tapered steerer tube adds lateral stiffness for better handling.
  • Shimano’s Deore single-chainring drivetrain offers simplicity, precision, and reliability, with a wide-ranging 10-speed cassette that can cover all kinds of terrain. The clutch rear derailleur that keeps the chain properly tensioned all the time for faster, quieter shifts. The Rapidfire Plus™ trigger shifters make for fast shifts with less effort so you’re always in the right gear.
  • Front tires steer; rear tires drive. So we picked the Ground Control Sport, with chunky tread blocks and a wide, 2.3-inch casing for optimal cornering traction up front. The lower-height center tread of the Fast Trak rear is ideal for efficient power transfer, with a durable, cut-resistant casing to fend off flats.
RÁMA1 SL Aluminum, Sport XC 29 Geometry, tapered head tube, internal cable routing, Boost QR 141x9mm forged dropouts, chainstay-mounted disc brake, replaceable alloy derailleur hanger
VIDLICESR Suntour XCR 29, rebound adjust, air spring, 46mm offset, 80/90/100mm of travel (size-specific)
PŘEDNÍ NÁBOJShimano, Center Lock™ disc, 9x100mm spacing, quick-release, 28h
ZADNÍ NÁBOJShimano FH-MT200, 9x141mm QR, Center Lock™ disc, 32h
VÝPLETStainless, 14g
RÁFKYSpecialized XC 29, 25mm internal width, disc-specific
DUŠEPresta, 40mm valve
PŘEDNÍ PLÁŠŤGround Control Sport, 29x2.3"
ZADNÍ PLÁŠŤFast Trak Sport, 29x2.3"
KLIKYStout 1x, forged alloy
PŘEVODNÍKY30T
STŘEDSquare-tapered, 73mm, internal bearings
ŘAZENÍShimano Deore, 10-speed w/ Optical Gear Display
PŘEHAZOVAČKAShimano Deore, Shadow Plus, GS cage, 10-speed
KAZETAShimano, 10-speed, 11-42t
ŘETĚZKMC, X10, EPT anti-corrosion coating, 10-speed w/ Missing Link™
PŘEDNÍ BRZDAShimano BR-MT200, hydraulic disc, 160/180mm
ZADNÍ BRZDAShimano BR-MT200, hydraulic disc, 160mm
ŘÍDÍTKAStout XC, double-butted alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 10mm rise, 31.8mm
GRIPYSpecialized Trail Grips, lock-on
PŘEDSTAVECStout 3D-forged alloy, 31.8mm, 6-degree rise
SEDLOSpecialized Bridge, size specific, 143/155mm
SEDLOVKAAlloy, 12mm offset, 2-bolt clamp, 30.9mm
OBJÍMKAAlloy, quick-release clamp, 34.9mm
PEDÁLYSpecialized Dirt

Specifikace se může změnit bez udání důvodu.

Geometrie

Velikost:XSSMLXLXXL
Stack (Výška od vrcholu hlavové trubky po středové složení) (mm)586595605619633633
Dosah (mm)380395418441462474
Délka hlavové trubky (mm)959595110125125
Úhel hlavové trubky (deg)69,869,869,869,869,869,8
Výška středového složení (mm)312,5312,5312,5312,5312,5312,5
BB Drop (mm)57,557,557,557,557,557,5
Stopa kola (mm)828282828282
Délka celé vidlice (mm)486496506506506506
Vyosení vidlice (offset) (mm)515151515151
Vzdálenost přední osa – středové složení (mm)631650676704730742
Délka řetězové vzpěry (mm)440440440440440440
Rozvor (mm)106510841110113811641176
Délka horní trubky, horizontální (mm)548567594622648660
Výška rámu v rozkroku (mm)719765776807837861
Délka sedlové trubky (mm)370400430470520560
Úhel sedlové trubky (deg)7473,973,873,773,673,6

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Dopravce Cena včetně dopravy
Osobní převzetí23 999,- Kč
Top Trans24 148,- Kč
Top Trans Dobírka24 148,- Kč
Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)24 498,- Kč