Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-18


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Rockhopper Expert 2X 2020 - Satin Navy/Gloss White Mountains/Black XXL

Rockhopper Expert 2X 2020
  • Rockhopper Expert 2X 2020
U tohoto produktu je možné jen osobní převzetí nebo využití služby BIKECENTRUM KURÝR.
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:
Skladem:Ne
Dodací lhůta: kontaktujte nás
Záruční lhůta:24 měsíců
23 999,- Kč s DPH
 
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

Jste-li připraveni posunout svou jízdu na horském kole o level výš, pak je Rockhopper Expert 2X tím nejlepším parťákem pro všechna vaše dobrodružství. Postavili jsme jej na lehkém, pevném hliníkovém rámu A1 SL s nejlepšími díly ve své třídě a vytvořili tak ideálního společníka pro jakýkoli trail.

  • Our A1 SL Aluminum frame is the lightest aluminum hardtail in our line, but it’s no noodle. From the tapered head tube to the forged rear wheel dropouts, our engineers optimized every tube for efficient pedaling without sacrificing comfort. Then they added internal cable routing for a sweet look and easier maintenance.
  • You’re more confident when you’re in control. Our Sport XC 29 Geometry puts you in a comfortable position for climbing and descending. Short chainstays to keep the rear wheel tracking tight in technical terrain, while the combination of a long reach and slack head angle provide stable steering that’s still responsive when you need it.
  • Good brakes are essential for enjoying the ride. Shimano’s MT200 hydraulic disc brakes provide exceptional power and control with less effort at the lever, so you can ride relaxed knowing you’re in control.
RÁMA1 SL Aluminum, Sport XC 29 Geometry, tapered head tube, internal cable routing, Boost QR 141x9mm forged dropouts, chainstay-mounted disc brake, replaceable alloy derailleur hanger
VIDLICESR Suntour XCR 29, rebound adjust, air spring, 46mm offset, 80/90/100mm of travel (size-specific)
PŘEDNÍ NÁBOJShimano, Center Lock™ disc, 9x100mm spacing, quick-release, 28h
ZADNÍ NÁBOJShimano FH-MT200, 9x141mm QR, Center Lock™ disc, 32h
VÝPLETStainless, 14g
RÁFKYSpecialized XC 29, 25mm internal width, disc-specific
DUŠEPresta, 40mm valve
PŘEDNÍ PLÁŠŤGround Control Sport, 29x2.3"
ZADNÍ PLÁŠŤFast Trak Sport, 29x2.3"
KLIKYStout 2x, forged alloy
PŘEVODNÍKY30T
STŘEDSquare-tapered, 73mm, internal bearings
ŘAZENÍShimano Deore, 10-speed
PŘESMYKAČShimano Deore, 2-speed
PŘEHAZOVAČKAShimano Deore, Shadow Plus, 10-speed
KAZETASunRace, 10-Speed, 11-36t
ŘETĚZKMC X10, 10-speed w/ reusable Missing Link™
PŘEDNÍ BRZDAShimano BR-MT200, hydraulic disc, 160/180mm
ZADNÍ BRZDAShimano BR-MT200, hydraulic disc, 160mm
ŘÍDÍTKAStout XC, double-butted alloy, 8-degree backsweep, 6-degree upsweep, 10mm rise, 31.8mm
GRIPYSpecialized Trail Grips, lock-on
PŘEDSTAVECStout 3D-forged alloy, 31.8mm, 6-degree rise
SEDLOSpecialized Bridge, size specific, 143/155mm
SEDLOVKAAlloy, 12mm offset, 2-bolt clamp, 30.9mm
OBJÍMKAAlloy, quick-release clamp, 34.9mm
PEDÁLYSpecialized Dirt

Specifikace se může změnit bez udání důvodu.

Geometrie

Velikost:XSSMLXLXXL
Stack (Výška od vrcholu hlavové trubky po středové složení) (mm)586595605619633633
Dosah (mm)380395418441462474
Délka hlavové trubky (mm)959595110125125
Úhel hlavové trubky (deg)69,869,869,869,869,869,8
Výška středového složení (mm)312,5312,5312,5312,5312,5312,5
BB Drop (mm)57,557,557,557,557,557,5
Stopa kola (mm)828282828282
Délka celé vidlice (mm)486496506506506506
Vyosení vidlice (offset) (mm)515151515151
Vzdálenost přední osa – středové složení (mm)631650676704730742
Délka řetězové vzpěry (mm)440440440440440440
Rozvor (mm)106510841110113811641176
Délka horní trubky, horizontální (mm)548567594622648660
Výška rámu v rozkroku (mm)719765776807837861
Délka sedlové trubky (mm)370400430470520560
Úhel sedlové trubky (deg)7473,973,873,773,673,6

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Dopravce Cena včetně dopravy
Osobní převzetí23 999,- Kč
Top Trans24 148,- Kč
Top Trans Dobírka24 148,- Kč
Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)24 498,- Kč