Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-17


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Crux Expert 2022 - Gloss White Speckled/Dove Grey/Papaya/Clay/Lime 49

Crux Expert 2022
U tohoto produktu je možné jen osobní převzetí nebo využití služby BIKECENTRUM KURÝR.
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:91422-3049
Skladem:Ano, u dodavatele
Dodací lhůta: cca 8 prac. dnů
Záruční lhůta:24 měsíců
160 000,- Kč s DPH
 ks
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

  • Lightest: 725g S-Works 12r and 825g 10r frames. We took the revolutionary breakthroughs that made Aethos the lightest bike ever and applied them to the Crux. The result? A gravel bike that climbs like a dream, floats over nightmarish terrain, and weighs less than a full bottle in your cage.
  • Capable: 47c/650b x 2.1” tire clearance. More clearance means more capability. With Diverge-level tire clearance, Crux takes you anywhere you can imagine, at full gas.
  • Responsive: Nimble, supple, and reactive. Responsive at the pedals. Supple in the saddle. With performance gravel geometry and race-influenced fit inspired by Crux’s iconic history in ‘cross.
RÁMCruX FACT 10r Carbon, Rider First Engineered™, Threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
VIDLICES-Works FACT Carbon, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
ŘÍDÍTKASpecialized Adventure Gear, 118.9mm drop x 70mm reach x 12º flare
PŘEDSTAVECSpecialized Pro SL, alloy, 4-bolt, 6-degree rise
OMOTÁVKASupacaz Super Sticky Kush
OBJÍMKA SEDLOVKYSpecialized Alloy, 30mm
PŘEDNÍ BRZDASRAM Rival eTAP AXS, hydraulic disc
ZADNÍ BRZDASRAM Rival eTAP AXS, hydraulic disc
ŘADÍCÍ PÁČKYSRAM Rival eTap AXS
PŘEHAZOVAČKASRAM Rival XPLR eTap AXS
KAZETASRAM XPLR, XG-1251, 12-speed, 10-44t
STŘEDOVÉ SLOŽENÍSRAM Rival 1x
PŘEVODNÍKY40T
STŘEDSRAM DUB BSA
ŘETĚZSRAM Rival 12-speed
PŘEDNÍ KOLORoval Terra C
ZADNÍ KOLORoval Terra C
PŘEDNÍ PLÁŠŤPathfinder Pro 2BR, Tan Sidewall, 700x38;Pathfinder Pro 2BR, 700x38
DUŠEPresta valve, 48mm
ZADNÍ PLÁŠŤPathfinder Pro 2BR, Tan Sidewall, 700x38;Pathfinder Pro 2BR, 700x38
SEDLOBody Geometry Power Expert, titanium rails
SEDLOVKARoval Terra Carbon Seat Post, 20mm Offset

Specifikace se může změnit bez udání důvodu.

Geometrie

Velikost:495254565861
Stack530547560578598621
Reach375382388397405415
Head Tube Length100115130147167190
Head Tube Angle70,571,2571,57272,2572,5
BB Height284284286286286286
BB Drop747472727272
Trail746967646260
Fork Length, Full401401401401401401
Fork Rake/Offset505050505050
Front Center594600608618630644
Chainstay Length425425425425425425
Wheelbase100810141023103310451059
Top Tube Length (Horizontal)512539549568582599
Bike Standover Height749772794816841866
Seat Tube Length466496521546576606
Seat Tube Angle75,5747473,573,573,5

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Dopravce Cena dopravy Cena včetně dopravy
Osobní převzetí0,- Kč160 000,- Kč
Top Trans230,- Kč160 230,- Kč
Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)499,- Kč160 499,- Kč

Celkovou cenu za veškeré objednané zboží včetně dopravy se dozvíte v košíku »