Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-17


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Sirrus X 2.0 2022 - XXS

Sirrus X 2.0 2022
U tohoto produktu je možné jen osobní převzetí nebo využití služby BIKECENTRUM KURÝR.
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:92420-8000
Skladem:Ne
Dodací lhůta: kontaktujte nás
Záruční lhůta:24 měsíců
19 000,- Kč s DPH
 ks
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

  • Lightweight A1 Alloy frame with clean internal cable routing, 3.5lbs (1.7kg) lighter than our Crosstrail Hydro model.
  • Maxiumum control through hyper intuitive shifting with 1x8 wide range gearing, and powerful hydraulic disc brakes.
  • Float over rough stuff with fast rolling Specialized Pathfinder 42c tires featuring proprietary Gripton rubber compound.
RÁMSpecialized A1 Premium Aluminum, Fitness Geometry, butted tubing, internal cable routing, flat-mount disc, quick-release, Plug + Play rack/fender mounts
VIDLICEHi-Ten steel, flat-mount disc, Plug + Play fender mounts, low rider rack mounts, quick-release
PŘEDSTAVEC3D-forged alloy, 31.8mm, 7-degree rise
OMOTÁVKASpecialized Neutralizer, Body Geometry, locking grip
SEDLOBridge Sport, Steel rails, 155/143mm
ŘÍDÍTKAAlloy Mini Rise, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm
OBJÍMKA SEDLOVKYBolt-type, 31.8mm
PŘEDNÍ BRZDAPromax F1, hydraulic disc, flat-mount, 160mm
ZADNÍ BRZDAPromax F1, hydraulic disc, flat-mount, 160mm
ŘADÍCÍ PÁČKYMicroSHIFT, 8-speed
PŘEHAZOVAČKAMicroSHIFT Advent 8-Speed, w/o Clutch
KAZETAMicroSHIFT, 8-Speed, 12-42t
STŘEDOVÉ SLOŽENÍ3 pc, Alloy Forged Arms
PŘEVODNÍKY40T
STŘEDBSA, square-taper, 68mm
ŘETĚZKMC X8 w/ Missing Link™
RÁFKY700C disc, double-wall alloy, 22mm depth, 21mm internal width, 32h
PŘENÍ NÁBOJAlloy, 6-bolt disc, loose ball bearing, quick-release, 32h
ZADNÍ NÁBOJAlloy, 6-bolt disc, 8-/9-speed freehub, loose ball bearing, quick-release, 32h
PAPRSKYStainless, 14g
PŘEDNÍ PLÁŠŤPathfinder Sport, 700x42mm
ZADNÍ PLÁŠŤPathfinder Sport, 700x42mm
SEDLOVKAAlloy, 12mm offset, 2-bolt clamp, 27.2mm
DUŠESchrader valve, 40mm
PedalsSpecialized Body Geometry Fitness, platform, plastic

Specifikace se může změnit bez udání důvodu.

Geometrie

Velikost:XXSXSSMLXL
Stack536555563593608633
Reach373388393398402414
Head Tube Length121139147175191217
Head Tube Angle69,57070717171
B-B Height288288288288288288
B-B Drop707070707070
Trail797676696969
Fork Length (full)395395395395395395
Fork Rake/Offset515151515151
Front-Center606623631636645665
Chainstay Length440440440440440440
Wheelbase103610531061106710761096
Top Tube Length (Horizontal)532552560574582602
Bike Standover Height702725755785815837
Seat Tube Length360395440470510530
Seat Tube Angle73,573,573,573,573,573,5

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Dopravce Cena dopravy Cena včetně dopravy
Osobní převzetí0,- Kč19 000,- Kč
Top Trans169,- Kč19 169,- Kč
Top Trans Dobírka199,- Kč19 199,- Kč
Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)499,- Kč19 499,- Kč

Celkovou cenu za veškeré objednané zboží včetně dopravy se dozvíte v košíku »