Potřebujete poradit? 
 585 243 220 

RockShox SID WC Brain 2018

RockShox SID WC Brain 2018
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:98917-7801
Skladem:Ano, u dodavatele
Dodací lhůta: cca 8 prac. dnů
Záruční lhůta:24 měsíců
46 399,- Kč s DPH
 ks

Lehkých XC vidlic je spousta, ale závodní nasazení si žádá více než jen lehkou konstrukci - precizní vedení, hladké tlumení. Zkombinujte to dohromady a máte rozdíl mezi výbornou a dobrou vidlicí. S tímto vědomím byl nový RockShox SID World Cup Brain přepracován, aby splňoval náročné požadavky XC závodění. Laťka je znovu posunuta. Nový SID má mnoho vylepšení, ale hlavní lákadlo je naše vlastní technologie Brain. Svoji slávu získal v zadním odpružení kol Epic. Brain automaticky pozná, zda impulsy přichází od jezdce, nebo od terénu. Díky tomu zůstává přitvrzení, když potřebujte sprintovat po hladkém povrchu a zároveň kopírování terénu, když potřebujete přilnavost. Takže můžete stoupat s maximální efektivitou a sjíždět s výrobnou trakcí, aniž byste museli přepínat páčky nebo něco přenastavovat. Edice World Cup Brain vidlice SID není jenom drobným vylepšení standardních modelů RLC a XX. Spolu s integrovanou technologií Brain zahrnuje karbonový sloupek a korunku, což snižuje hmotnost o dalších 100 gramů a zároveň navyšuje tuhost celku. Pro vysokou tuhost je vidlice specificky navržena pro krátké zdvihy. Zdvihy 120 mm jsou už záležitostí kategorie Trail. Inženýři u RockShox se tak mohli zaměřit na optimalizaci vidlice pro zdvihy 80 až 100 mm a díky tomu vytvořit lehčí a tužší vidlici. Nový design spolu s technologií SRAM Torque Caps (větší kontaktní plocha mezi patkami vidlice a koncovkou náboje), Power Bulge technologií pro zesílení kluzáků a standardem Boost pro 110 milimetrů široké náboje zachovávají vysokou torzní tuhost pro přesné ovládání ve sjezdech. V neposlední řadě má vzduchová komora Solo Air nastavitelnou progresivitu díky RockShox Bottomless Tokens. Pružení Solo Air se nastavuje intuitivně pouze přes jeden ventilek, rozdělení tlaků mezi pozitivní a negativní komoru probíhá automaticky.

  • Tapered 1 1/8"-1 1/2" karbonový sloupek a korunka pro vysokou tuhost, přesnost řízení a nízkou hmotnost.
  • 110 mm rozteč pro přední náboj, technologie Power Bulge a Torque Cap poskytují pro XC vidlici nebývalou tuhost.
  • Nastavitelný Brain na korunce vidlice.
  • RockShox Solo Air vzduchová pružina a Bottomless Tokens pro jednoduché a snadné nastavení.
  • Navrženo speciálně pro zdvih 100 mm pro optimální kombinaci hmotnostních úspor a tuhosti.
  • Pouze pro 29" kola.
  • Offset 51 mm.

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Dopravce Cena včetně dopravy
Osobní převzetí46 399,- Kč
Top Trans46 399,- Kč
Top Trans Dobírka46 399,- Kč
Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)46 898,- Kč

Položit nový dotaz

Václav16.01.2018 06:51
nastavení brain

Dcera váží 57 kg, slyšel jsem, že pro nízké váhy je brain nevyhovující. Nebo je tento názor pouze výsledkem toho, že šiřitelé tohoto názoru neumí brain ve vidlici nastavit? Díky za odpověď.

Jarek Krumpolc (správce)16.01.2018 10:14
Re: nastavení brain

Dobrý den, je to opravdu o nastavení jednotky. Běžně prodáváme a nastavujeme kola cyklistkám vážícím kolem 50kg. Pokud byste měl čas, lze zapůjčit testovací model Epic a osobně si nastavení vyzkoušet.

Jarek K.