Potřebujete poradit? 
 585 243 220 

Women's RBX Comp Knickers 2018

Women's RBX Comp Knickers 2018
  • Women's RBX Comp Knickers 2018
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:64216-0221
Skladem:Ne
Dodací lhůta: cca 21.06.2018
Záruční lhůta:24 měsíců
2 799,- Kč s DPH
 ks
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

Podzimní ježdění, cyclo-cross, dlouhé švihy na hlíně před tím, než začne sněžit—ať je užíváte jakkoliv, 3/4 kalhoty Women's RBX Comp Bib Knickers zaručují komfort a ochranu při Vašich vyjížďkách v chladnu.

Tvořeny z tkaniny VaporRize™, RBX Comp Bib Knickers obsahují lehkou izolaci, která je dělá perfektním společníkem chladného počasí. Zároveň tento materiál překvapivě dobře odvádí vlhkost od kůže, při zachování vysoké vzdušnosti. Pro ježdění v chladu je toto základ, protože čím méně nahromaděné vlhkosti, tím menší mrazení od větru.

Zvýšení pohodlí v sedle i mimo něj zajistí naše dámské střihy kopírující tělo v pohybu, v i cyklistické pozici. To znamená, že materiály se hýbou s Vámi, ne proti a nepociťujete žádné krabacení, škrábání, či jiné nepohodlí.

Třešničkou na dortu je použití vložky Body Geometry RBX Comp Women's Chamois. Vložka má rozdílnou výšku a hustotu materiálu, spolu s rozdílným polstrováním v místech, kde to potřebujete. V kombinaci s extra jemnou látkou, která je v kontaktu s tělem, absolutní pohodlí je zajištěno.

 

  • Materiál VaporRize™ je lehoučký, prodyšný, pružný a hřejivý zároveň a tím dokáže vlhkost odvádět pryč od těla bez toho, aniž by to bylo kůži nějak nepříjemné.
  • Členitý cyklistický střih zajistí, aby vaše jízda postrádala svědění, dření či štípání špatně padnoucích kalhot. Sbohem, nepohodlí!
  • Reflexní prvky zvyšují viditelnost před motoristy a ostatními jezdci při zhoršených světelných podmínkách.
  • Vložka Body Geometry RBX Comp Women byla vědecky testována a vyvinuta, aby dokázala poskytnout pohodlí, dostatečnou oporu a teplo, které jsou potřeba pro dlouhé zimní vyjížďky.
  • Deflect® UV 50+ chrání vaši kůži před nežádoucím ultrafialovým zářením.
  • 18-inch inseam (size Medium)

 

Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

Dopravce Cena včetně dopravy
Osobní převzetí2 799,- Kč
Top Trans2 948,- Kč
Top Trans Dobírka2 998,- Kč
Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)3 298,- Kč