Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-18


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Kdo jsme?

David Kupka

vedoucí prodejny, jednatel, komunikace, prodej, BG Fit Retül

David Kupka je naší oporou a člověkem, který ví takřka vše a možná i něco víc. Dnes již bývalý profesionální cyklista celku ZVVZ Wüstenrot, několikanásobný účastník legendárního Závodu míru je cyklistou tělem i duší, který dokáže zodpovědět a vyřešit i ty nejzapeklitější otázky ze světa cyklistiky. Patří na úplnou špičku světa BG Fit Retül, takže je to on, kdo vám nastaví vaše kolo tak, že z jízdy budete mít opravdový  požitek.

 

Jarek Krumpolc

majitel, jednatel, komunikace, prodej, reklamace

Jarek je tím, kdo v roce 2003 přišel s myšlenkou otevřít v Olomouci obchod, který patří mezi největší v olomouckém kraji vůbec. Jeho cyklistická "kariéra" se odehrávala a odehrává na poli amatérském, ale s o to větší vášní. Každoročně najede na svém vyladěném Roubaix S-Works speciálu víc kilometrů, než si vůbec umíte představit :). Jarek vám poradí s čímkoli, co vás jen napadne a co nebude vědět, obratem zjistí. Ve své lásce k cyklistice šel dokonce tak daleko, že na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci cyklistiku vyučuje vzdělání chtivé studenty Tělesné výchovy a sportu.

Bohunka Krumpolcová

komunikace, prodej

Bohunka? Bohunka je tvář, kterou znáte nejen z prodejny, ale hlavně z našich reklamních bannerů a billboardů. Absolventka Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, všestranná sportovkyně, s neuvěřitelným fyzickým fondem, která je inspirací nejen pro svého muže :)

 

 

Karel Slezáček

mechanik, servisní technik

Karel je šikovnost sama, dokáže opravit nejen vašeho S-Workse, ale i speciál vaší babičky ... co víc si přát? Karel je několikanásobný vítěz Moravského poháru v silniční cyklistice a v dobách své největší slávy dokonce na tratích mistrovských časovek proháněl i české profesionály. Karel zvládne každoročně najet na svém S-Works Venge tisíce kilometrů. A nejen na něm, Karel je totiž také vášnivým Fat Boy fanouškem.

 

Vláďa Přehnil

e-shop, prodej, reklamace, servis e-bike

Vláďa, původem enduro jezdec v integrálce, který nyní sedlá vyladěné Roubaix, je náš muž s pájkou. Ano, on je přesně ten, kdo z vašeho ebiku dostane i ty poslední ampéry, ve stylu záchrany Apollo 13. K tomu všemu se stará o technickou stránku eshopu, takže všechno, co si objednáte, projde jeho rukama. Navíc je to vyloženě kliďas a to se náramně hodí při řešení reklamací :)