Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-17


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Kdo jsme?

Jarek Krumpolc

komunikace, prodej, reklamace, servis

Jarek je tím, kdo v roce 2003 přišel s myšlenkou otevřít v Olomouci obchod. Jeho cyklistická "kariéra" se odehrávala a odehrává na poli amatérském, ale s o to větší vášní. Jarek vám poradí s čímkoli, co vás napadne a co nebude vědět, obratem zjistí. Ve své lásce k cyklistice šel dokonce tak dalek, že na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci cyklistiku vyučuje vzdělání chtivé studenty Tělesné výchovy a sportu.

 

Bohunka Krumpolcová

komunikace, prodej

Bohunka? Bohunka je tvář, kterou znáte nejen z prodejny, ale hlavně z našich reklamních bannerů a billboardů. Absolventka Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, všestranná sportovkyně, s neuvěřitelným fyzickým fondem, která je inspirací nejen pro svého muže :)

 

 

David Kupka

komunikace, prodej, BG Fit Retül

David Kupka je naší oporou a člověkem, který ví takřka vše a možná i něco víc. Dnes již bývalý profesionální cyklista celku ZVVZ Wüstenrot, několikanásobný účastník legendárního Závodu míru je cyklistou tělem i duší, který dokáže zodpovědět a vyřešit i ty nejzapeklitější otázky ze světa cyklistiky. Patří na úplnou špičku světa BG Fit Retül, takže je to on, kdo vám nastaví vaše kolo tak, že z jízdy budete mít opravdový  požitek.

 

Petr Kocman

prodej, servis a ladění strojů

Petr, vládne natolik šikovnýma rukama, že váš stroj naladí na úplně novou frekvenci. Milovník rychlé jízdy, motorů a exzávodník BMX ostřížím zrakem odhalí jakoukoli nedokonalost. Kolo, které mu projde rukama je "lepší, než nové" :)