Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-17


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Prodejna

Obchod, který nabídne nejen spotřební komponenty, ale i kultovní a nekompromisně závodní materiál včetně odpovídajícího servisu.

Tuto myšlenku se snažíme držet od prvopočátku našeho vzniku v roce 2003. Proto u nás najdete vše potřebné pro každodenní jízdu na kole, stejně tak jako technologické skvosty v podobě závodních strojů, o které se vám v servisu postaráme s největší možnou péčí.

V roce 2011 jsme se stali součástí Specialized Concept Store, což pro nás znamenalo novou výzvu. Americký výrobce kol, komponentů a doplňků nastavil nová měřítka, která nás oslovila a proto vám můžeme nabídnout kromě vysoce funkčních kol také služby, které dále zhodnocují zážitky na kole.

Naši prodejnu Specialized Concept Store najdete v Olomouci na Masarykově Třídě 46, která je spojnicí mezi hlavním vlakovým nádražím a historickým centrem města. Do prodejny je vchod za rohem z ulice Březinovy, kde je i přístup do servisu a možnost parkování.

Proč u nás?

Protože cyklistika je naše vášeň. A vášnivý prožitek je úplně jiný zážitek. Nechte se svést cyklistikou!

Všechno, co děláme, děláme tak, aby to byla zábava. Přejeme si a chceme, aby nákup u nás dělal všem radost, aby bavil vás i nás. A když zrovna nic nepotřebujete? Klidně přijďte jen na kafe nebo popovídat si o tom, co vás zajímá.

Prodáváme Specialized. To nejlepší pro cyklistiku. Nic víc, nic míň.

Nejsme jen e-shop, jsme BIKECENTRUM Olomouc

  • Jsme kamenná prodejna, nejsme kancelář.
  • Většinu zboží, které u nás nakoupíte, jsme sami osobně vyzkoušeli, a proto prodáváme jen to, čemu sami věříme a co máme rádi.
  • Cyklistika je naše vášeň a naši lidé kolům opravdu rozumějí.
  • Každý z nás najezdí na kole každoročně mnoho kilometrů, takže si s vámi rádi popovídáme o čemkoli, co s cyklistikou souvisí.