Potřebujete poradit? 
 585 243 220 

Ambasadoři

Kdo je to ambasador? 

Jistě to znáte, někdo je vám tak sympatický, že máte radost, kdykoli jej potkáte. A mezi naše ambasadory patří právě takoví lidé. Naši kamarádi, známí, každý úspěšný v tom co dělá. A každý úplně jiný. Ale jedno mají všichni společné, umí kolem sebe rozdávat úsměvy, radost a porozumění. :)

Chtěl bys i ty být našim ambasadorem? Není nic jednoduššího, napiš nám něco o sobě, o tom co děláš a proč bys měl být tím správným ambasadorem. Co ti můžeme nabídnout? Získáš naši podporu a V.I.P. servis a hlavně se zařadíš do naší Specialized rodiny. 

Radek Fojt

Radek je už od pohledu buldog. Bývalý člen několika elitních zásahových jednotek se na svůj "důchod" věnuje cyklistice s takovou vervou, že své okolí strhává jako lavina. Jeho znalosti tréninkových metodik, stravování či regenerace mají takovou hloubku, že k němu směřujeme jakýkoli dotaz, který neumíme v této oblasti zodpovědět :)

Mirek Vraštil

Mirek je český reprezentant ve veslování, účastník dvou olympijských her a sedmi světových šampionátů. Jako koníček provozuje triatlon, kde dokáže proháně světové borce. Jak jej nejlépe charakterizovat? Věčně usměvavý dříč s talentem na všechny sporty. :)
Co zajímavého se o Mirkovi píše v tisku si můžete přečíst ZDE.


 

Bohunka Krumpolcová

Bohunka? Bohunka je tvář, kterou znáte nejen z prodejny, ale hlavně z našich reklamních bannerů a billboardů. Absolventka Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, všestranná sportovkyně, s neuvěřitelným fyzickým fondem, která je inspirací nejen pro svého muže. :)