Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-17


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Ambasadoři

Kdo je to ambasador? 

Jistě to znáte, někdo je vám tak sympatický, že máte radost, kdykoli jej potkáte. A mezi naše ambasadory patří právě takoví lidé. Naši kamarádi, známí, každý úspěšný v tom co dělá. A každý úplně jiný. Ale jedno mají všichni společné, umí kolem sebe rozdávat úsměvy, radost a porozumění. :)

Chtěl bys i ty být našim ambasadorem? Není nic jednoduššího, napiš nám něco o sobě, o tom co děláš a proč bys měl být tím správným ambasadorem. Co ti můžeme nabídnout? Získáš naši podporu a V.I.P. servis a hlavně se zařadíš do naší Specialized rodiny. 

Tomáš Třeštík

Tomáš je fotograf. Každou svojí fotkou dává pomíjivým okamžikům nesmrtelnost. Říká o sobě, že je nadšenej hromaždič a věcař. Pro nás je to pan BALKÓN :) Díky Tomášovi se svět zpocených dresů, zrychleného dechu a červených lící propojuje se světem umění, kde je jméno Třeštík stejně známé, jako Specialized ve světě cyklistiky. Tomášovi dělá společníka Epic Expert. 

Radek Fojt

Radek je už od pohledu buldog. Bývalý člen několika elitních zásahových jednotek se na svůj "důchod" věnuje cyklistice s takovou vervou, že své okolí strhává jako lavina. Jeho znalosti tréninkových metodik, stravování či regenerace mají takovou hloubku, že k němu směřujeme jakýkoli dotaz, který neumíme v této oblasti zodpovědět :) Radek jezdí S-Works Epic a Venge ViAS.

Mirek Vraštil

Mirek je český reprezentant ve veslování, účastník dvou olympijských her a sedmi světových šampionátů. Jako koníček provozuje triatlon, kde dokáže prohánět i světové borce. Jak jej nejlépe charakterizovat? Věčně usměvavý dříč s talentem na všechny sporty. :) Mirek bojuje na triatlonových tratích na speciálu SHIV a vyladěném Allez Sprint. Co zajímavého se o Mirkovi píše v tisku si můžete přečíst ZDE.

Radka Kociánová

Radka je naše dobrá duše :) Není to jen tím, že jako lékařka umí vyléčit naše bolístky, ale svým úsměvem a dobrou náladou vždy zvedne náladu všem okolo sebe. A veselá je opravdu pořád, ať už v sedle svého Epicu, nebo v sedle na koni :)

Bohunka Krumpolcová

Bohunka? Bohunka je tvář, kterou znáte nejen z prodejny, ale hlavně z našich reklamních bannerů a billboardů. Absolventka Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, všestranná sportovkyně, s neuvěřitelným fyzickým fondem, která je inspirací nejen pro svého muže. :) Bohunku můžete potkat na silniční Amiře nebo v lese na Epicu.