Potřebujete poradit?
  585 243 220

Po-Pá 10-18
       So  9-12


Velikostní tabulka kola Specialized
Velikostní tabulka oblečení Specialized
Velikostní tabulka přileb Specialized


 


 

Women's SWAT™ Liner Shorts 2018 - Berry X-Small

Women's SWAT™ Liner Shorts 2018
 • Women's SWAT™ Liner Shorts 2018
Výrobce:Specialized
Kód výrobce:
Skladem:Ne
Dodací lhůta: kontaktujte nás
Záruční lhůta:24 měsíců
0,- Kč s DPH
 
Varianty produktu Cena
Dodací lhůta

  Ne všechny spodní kraťasy jsou vyrobeny stejně. S patentovaným střihem jsou naše SWAT™ Liner Bib Shorts napřed. Začněme tím, co mnozí považují za nejvíce inovativní, a sice technologie SWAT™. Pro utajení nákladu, který potřebujete převézt vám poslouží pět kapes SWAT™, které jsou takřka na těle (s patentovanou konstrukcí) a jsou schopny pojmout všechny trailové nezbytnosti a navíc přesně tam, kde je potřebujete mít. 5 cm vysoká konstrukce pasu drží kraťasy na svém místě, aniž byste se cítili omezeni, nebo zbytečně sevřeni. Jemná elastická manžeta je použita jen na zádech, aby bylo břicho uvolněné. Protože jsou určeny především pro použití pod volné kraťasy, vyrobili jsme je z síťovinových vláken materiálu VaporRize™, což je extrémně jemná látka, neuvěřitelně pohodlná a s perfektní schopností odvětrání. Nová vložka 3D Mountain nepopsatelně zvyšuje pohodlí, díky minimalizaci celkové plochy otlaků a zachování využití jen strukturálně nezbytných ploch je eliminován tlak na nervy a měkké tkáně, zatímco je zajištěna ideální úroveň podpory.

  • Tkanina VaporRize™ je extrémně odvětraná, pohodlná a lehká, zatímco skrývá i výhodu vysoce efektivního odvodu vlhkosti.
  • Dvě integrované kapsy SWAT™ (patentovaná konstrukce) poskytuje dostatek místa pro uložení všech nezbytností, abyste je měli po ruce.
  • 5 cm vysoký pas drží kraťasy na svém místě, bez nežádoucích tlaků. Pružná část se nachází na zádech, aby byla oblast břicha volná a bylo tak zachováno dokonalé pohodlí při sezení na kole, v hospůdce, nebo u vody.
  • Manžeta se silikonovou úpravou jemně, avšak spolehlivě drží nohavice na správném místě tak, aby se při šlapání nehýbaly.
  • Naše nová dámská vložka 3D Mountain nepopsatelně zvyšuje pohodlí, díky minimalizaci celkové plochy otlaků a zachování využití jen strukturálně nezbytných ploch je eliminován tlak na nervy a měkké tkáně, zatímco je zajištěna ideální úroveň podpory.
  • Délka vnitřního švu 19 cm (velikost M)

  Cena jednoho kusu tohoto produktu včetně dopravy

  Dopravce Cena včetně dopravy
  Osobní převzetí0,- Kč
  Top Trans149,- Kč
  Top Trans Dobírka199,- Kč
  Bikecentrum kurýr (paušál 499,- / + 15,- za 1 km)499,- Kč